ابزار وبمستر

فروش گوشت منجمد برزیلی،فروش عمده برنج هندی،تن ماهی،فروش،عمده،رب گوجه،شکر،قند،فروش برنج هندی،گوشت منجمد برزیلی،روغن،پخش گوشت،گوشت یخی،خرید گوشت منجمد،پخش گوشت مشهد،خرید عمده،شکر فله،خرید شکر،خرید عمده مواد غذایی،خرید برنج هندی،عمده هندی،برنج 1121،مواد غذایی،عسل،لوبیا چیتی،گوشت گرم،مرغ منجمد،گوشت برزیلی برتین،مینروا،جی جی،فریبوی،سادیا،دوکس،مرغ ترک،مرغ برزیلی،گوساله برزیلی،واردات گوشت،برنج هندی دانه بلند،برنج اروگوئه،برنج پاکستانی،تن ماهی کلیددار،تن ماهی ارزان،رب ارزان،عمده فروش،واردکننده برنج،قندکله،قند شکسته،رب حلب،گوشت منجمد داخلی،شکر اصفهان،رب یک کیلویی،رزیلی در تناژ،قند ورامین،قند فریمان،عمده فروش گوشت،خریدار گوشت منجمد وارداتی،واردات گوشت،وارد کننده گوشت گوساله برزیلی،پخش عمده،گوشت برزیلی برتین،مواد غذایی عمده،شکر بسته بندی 700 گرمی،شکر 50 کیلویی،شکر همدان،شکر ورامین،برنج هندی عمده،فروش عمده انواع برنج هندی،پخش برنج هندی،واردات برنج هندی 1121،برنج تایلندی،ران مرغ،شنیتسل مرغ،شکر خام،برنج هندی ارزان،برنج ایرانی،برنج هاشمی،برنج دم سیاه،برنج طارم فریدون کنار،تن ماهی 180 گرمی کلیددار،تن ماهی هوور،ماهی چابهار،رب گوجه عمده،رب با بریکس بالا،بریکس 28-30،رب گوجه،خرید رب گوجه،فروش رب گوجه،گوشت گوسفند استرالیایی،گوشت زابلی،لاشه زابلی،راسته برزیلی،شرکت ستاره بهار،روغن مایع،روغن جامد،روغن سرخ کردنی،روغن حلب 16 کیلویی،قند کله فریمان،قند خرد شده،چای،آبمیوه،تن ماهی 120 گرمی،پخش تن ماهی،پخش برنج هندی به سراسر کشور،خرید روغن،عمده فروش شکر،شکر فارابی،شکر امیرکبیر،شکر ستاره بهار،قند شکسته 10 کیلویی،فروش عمده تن ماهی،تن ماهی ارزان،پخش مواد غذایی،ران گوساله برزیلی،گوشت منجمد،خیار شور حلب

         

English

         
         
   

ستاره بهار با گذشت قریب چهل سال از تاسیس خود ، امروز به نامی آشنا و با اعتبار در صنعت کشور یاد میشود . شرکت ستاره بهار حاصل تلاش های بی وقفه خاندان آتشی است . بنیان گذار و موسس این شرکت دکتر حسین آتشی است .

شرکت ستاره بهار فعالیت خود را در ابتدا تحت نام گروه تولید و توسعه صنایع کشاورزی ستاره بهار در زمینه محصولات کشاورزی و دامی ( برنج ، آرد ،گوشت و گندم ) آغاز کرد و در سال 1370 شرکتی تحت نام ستاره بهار در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسانید .

از روز اول ؛ عشق به تولید و کارآفرینی دو ستون بنای این شرکت بوده است که توسط موسس این مجموعه دنبال و تا امروز ادامه دارد .

نگاه ما به مسئله تولید آن است که با عشق تولید کردن و به سان فرزند دانستن  محصولات تولیدی ، خروجی فوق العاده ای دارد ما به آن می اندیشیم که هر جا نام ما بر روی محصولی قرار گرفت اولین چیزی که به ذهن تداعی میشود ، مرغوبیت کالا باشد . ابتکار و نو آوری در تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات شاید امروز دلیل اصلی تمایز این گروه بوده است . صداقت را متر تولید قرارداده ایم و اعتماد امروز مصرف کنندگان این شرکت قیمت فراوانی دارد .

اخذ گواهی های درجه یک استاندارد از معتبرترین و با اصالت ترین کمپانی های استاندارد جهان یک اتفاق بینظیر برای کارنامه شرکت ستاره بهار است این مهم راهه ما را برای ورود به کشورهای صاحب صنعت اروپایی و آسیایی باز کرده است . این افتخار انگیزه ما را دو چندان کرده است که کسب بازارهای معتبر جهانی و ورود به آن یک چالش جدی و مهم برای ماست .

مدیران شرکت ستاره بهار نگاه به مسئله صادرات در شرایط کنونی را خدمت صرف به شرکت خود نمیدانند که آنرا ؛ خدمت به زنجیره اقتصادی کشور دانسته ، که امروز مسئله صادرات و عرض اندام کردن در بازرهای جهانی یک مسئله مهم و شاید اولین مسئله مهم اقتصادی کشور ماست ، وابستگی به نفت تنها از راه صادرات غیر نفتی قطع خواهد شد و ارز آوری با تلاش در صادرات و بدست آوردن بازار پررقابت جهانی ، کاری بسیار بسیار دشواری است . لذا یکی از اهداف مهم شرکت ستاره بهار مسئله صادرات است . نگاه به صادرات و جلب انتظارهای بالای بازارهای جهانی یکی دیگر از اقدامات کم نظیر این مجموعه است .

ایجاد اشتغال شاید دومین ستون اساسی شرکت ستاره بهار است .فراهم کردن بستر ایجاد شغل یک حس رضایت قلبی برای ما به ارمغان آورده و ما اعتقادمان بر آن است باید کار ایجاد کرد و برای ایجاد اشتغال کارآمد ، تولید را وسیع کرد . امروز این گروه در مچموع با ایجاد اشتغال برای بیش از 840 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم یک نمره قابل قبولی در ادای دین خود به جوانان پاک این سرزمین کسب کرده است .

حمایت از صنایع وابسته محصولات تولیدی یکی دیگر از برنامه های مهم شرکت ستاره بهار است . این شرکت با خرید مستقیم محصولات و سرمایه گذاری و مشارکت در تولید و خرید ماشین آلات صنعتی با کشاورزان ، دامداران گامی مهم در این راستا برداشته است .

نگاه ویژه به مناطق محروم و اقشار کم درآمد و ارائه محصولات با تسهیلات ویژه به این مناطق یکی دیگر از برنامه های پیش روی این شرکت است .

اهداف پیش روی این شرکت بر مبانی زیر ترسیم شده است :

* احترام به مصرف کننده و ایجاد رضایت مندی به شکل برقراری ارتباط مستقیم و سریع

* افزایش تنوع محصولات تولیدی و نشاندن کالای تولیدی در سبد مصرف خانواده های ایرانی با پوشش دادن تمام اقشار جامعه

* ایجاد اشتغال زایی و به کارگیری نیروی کار جدید

* حضور بسیار پرنگ در بازار سایر کشورهای اروپایی و آسیایی

* مشتری مداری از طریق آموزش کارکنان و همکاران خود

         
         

 

   
         
 

.
 
 
 

.

 

 

کلیه حقوق برای شرکت ستاره بهار محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای سایت پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2010 SETAREYE BAHAR, all rights reserved. Terms and Conditions – Privacy Policy – Sitemap